Історія

2016
«Маніфест Вулиці» пройшов у Черкасах вже вдев’яте! В цьому році подія набрала ще крутіших обертів та відбулась вже у рамках проведення фестивалю швидкості «SUN DRIVE FEST».
Тож 14-го серпня в Черкасах (на території Аеропорту) відбувся IX-й молодіжний фестиваль «Маніфест Вулиці-2016», в рамках «SUN DRIVE FEST». Основною подією свята був щорічний турнір із стрітболу. Змагання традиційно зібрали кращих стрітболістів з усієї України. Окрім головної страви «стрітболу», глядачі насолодилися конкурсами слем-данків та триочкових кидків.
2015
13 червня 2015 року на території розважального комплексу "Бочка" відбувся вже традиційний для Черкас фестиваль вуличної культури «МАНІФЕСТ ВУЛИЦІ-2015».
У Черкасах пройшла наймасштабніша подія стрітбольного сезону. На майданчику розважального комплексу «Бочка» зібралися 32 команди з чотирьох областей України аби визначити кращого у стрітбольному турнірі.
2014
14 червня 2014 року на території розважального комплексу "Бочка" відбувся вже традиційний для Черкас фестиваль вуличної культури «МАНІФЕСТ ВУЛИЦІ-2014».
14-го червня в Черкасах (на території комплексу «Бочка») відбувся щорiчний Обласний молодіжний фестиваль «Маніфест Вулиці-2014», у рамках якого був однойменний щорічний турнір з вуличного баскетболу. Окрім головної страви «стрітболу», глядачі насолодилися конкурсами слем-данків та триочкових кидків. Також у програмі свята був виступ чарівних дівчат групи підтримки «Черкаських Мавп», виступи діджеїв, графіті шоу та багато інших цікавостей.
2010
12 червня 2010 року на території розважального комплексу "Бочка" відбувся вже традиційний для Черкас фестиваль вуличної культури «МАНІФЕСТ ВУЛИЦІ-2010».
Дезорєнтовані черкаські вболівальники, спекотне сонце, яке вже потроху провалюється за горизонт, та братня молитва київських стрітболістів - так в Черкасах проводжали фестиваль «Маніфест Вулиці». Окрім численних призів від спонсорів на цих змаганнях розігрувалась путівка на фінал Української стрітбольної ліги, який пройшов в Києві. Разом з тим на «Маніфесті Вулиці» розігрували звання кращого снайпера та найліпшого данкера.
_VON5FWMPIM
6kGScA5lA2I
lc79Md2tt-0
NIsJBKFIPCo
TVTm-wOWmyk