До Черкас повертається легендарний турнір «Маніфест Вулиці»

Легендарний черкаський турнір «Маніфест Вулиці» повертається на «Бочку», на відновлений баскетбольний майданчик, розташований на мальовничому березі Дніпра!

Де: спорт-майданчик по вул. Героїв Дніпра біля пляжу «Живчик»
Коли: 12 вересня, 11:00-20:00
Ціна: Вхід БЕЗКОШТОВНО
Що з тобою мати: гарний настрій!

Ювілейний Х Молодіжнийфестиваль «Маніфест Вулиці-2019» відбудеться 28липня в Черкасах, на території розважально-оздоровчого комплексу «Бочка». В рамках фестивалю відбудеться однойменний турнір з баскетболу 3Х3. Змагання пройдуть за підтримки «Федерації Баскетболу України» і традиційно мають зібрати кращих стрітболістів з усієї України. Окрім спортивної частини свята заплановано виступи творчо обдарованої молоді Черкас.

Останній раз «Маніфест Вулиці» проводився в 2016 році в незвичній, на території черкаського аеропорту, в рамках фестивалю швидкості «SUN DRIVE FEST», де головними подіями були дрег-рейсинг та авто слалом.

Наразі, на «Бочці» триває ремонт баскетбольного майданчика, тому прийшлося змістити дату проведення фестивалю і турніру на 28 липня 2019 р. Організатори фестивалю перепрошують за незручності. Вже менше ніж за 2 тижні, гостинні Черкаси, прийматимуть гравців з усієї України. В паузах між матчами, гравці зможуть відпочити на розташованому поруч дніпровському пляжі та відвідати страви від шеф-повара розважально-оздоровчого комплексу «Бочка».

Переможці та фіналісти будуть нагороджені кубком, медалями, грошовими та цінними призами від партнерів фестивалю та організаторів!

Будемо раді вболівальникам, глядачам та спортивним журналістам і кожному, хто відвідає наше спортивне свято.

Готуємось до нового дійства! Підтримуємо вуличну культуру тільки позитивними емоціями! Ласкаво просимо всіх на яскравий фестиваль літа 2019 року!